Galeria Węgorzyno

Lato z Węgorzem

Fotorelacje z pełnych zabawy wielorakich atrakcji imprez Lato z Węgorzem, jakie odbyły się w Węgorzynie w latach: 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2013, 2012, 2010, 2008. Lato z Węgorzem to cykliczna impreza organizowana w drugiej połowie lipca. Organizatorzy zapewniają rozrywkę, towarzyszące konkurencje sportowe, jadło z grilla, słodkości i piwo. Wisienką na torcie są koncerty dawane przez znanych polskich artystów i zespoły muzyczne.


21 - 22 lipca 2012, mieliśmy tu kolejną imprezę Lato z Węgorzem - kto nie był niech żałuje. Było sporo muzyki. Koncertowali: SKAMBOMAMBO, URSZULA, JAW RAW. Wystąpił: Teatr Bez Nazwy - występ młodzieży Węgorzyńskiej, Teatr Kubika - Festyn rodzinny, Kabaret Hlynur. Odbył się pokaz artystycznej akrobacji rowerowych Krystiana Herby, pokaz tańca towarzyskiego.
Swoją obecnością imprezę uświetnili: Blue Knights Poland IV, miłośnicy QUADÓW i Motocykli przełajowych. Tradycyjnie odbyły się zawody wędkarskie i turnieje sportowe.
Wszyscy obecni na Lecie z Węgorzem mogli posilić się rybą serwowaną przez mistrza kucharskiego Roberta Sowę. Jak zawsze obecne było szlachetne Piwcunio co by nikomu w gardle nie zasychało.
W ładne słowa i dobrą muzykę imprezę odziali fachowcy z Radio Eska.